Coz pierwsze kroki, bo ze zdziwieniem zauwazywalam ze cos takiego istnieje, a mam tu na mysli blog. Wlasnie jestem na poczatku "walki" z dostosowaniem komunikatora do swych wyobrazen, zobaczymy co z tego wyjdzie. :->
|
|
:-)
Submitted by margo on Sat, 11/27/2004 - 13:47
Coz pierwsze kroki, bo ze zdziwieniem zauwazywalam ze cos takiego istnieje, a mam tu na mysli blog. Wlasnie jestem na poczatku "walki" z dostosowaniem komunikatora do swych wyobrazen, zobaczymy co z tego wyjdzie. :-> »
|
User loginNavigationActive forum topicsPopular contentAll time:Syndication |
Recent comments
9 years 47 weeks ago
10 years 21 weeks ago
10 years 22 weeks ago
12 years 21 weeks ago
13 years 34 weeks ago
13 years 39 weeks ago
14 years 51 weeks ago
15 years 3 weeks ago
15 years 4 weeks ago
15 years 5 weeks ago